GÜNO`nun 1986 yılında pazarlama firması olarak başlayan 33 yıllık öyküsü, 28 yıllık üretim deneyimi ile bugün otel buklet malzemeleri üretiminden, otelinizin konseptine uygun ürün oluşturulmaktadır. Tekstil ürünlerinin laminasyonu, kesimi, baskısı, dikişlerinin yapılması, plastik hammaddelerden plastik ürünleri üretimi, baskıları, sabun ile kozmetik ürünlerin imalat ve şişelenmesine kadar uzanmaktadır.Otel buklet malzemelerinin imalat ve pazarlamasını kaliteli hizmet anlayışıyla birleştiren GÜNO, turizm sektörünün önde gelen otel buklet ürünleri üreticilerinden biridir. Firmamız Sağlık Bakanlığının denetiminde GMP (İyi İmalat Uygulamaları) sistemini tüm üretim ve yönetim bünyesinde uygulamaktadır. Ayrıca firmamız ERP (Kurumsal Kaynak Planlaması) sistemini uygulamakta, MRP (Malzeme Kaynak Planlaması) sistem çalışmalarına devam etmektedir.GÜNO, 2001 yılından itibaren Ankara Ostim Organize Sanayi Bölgesi`nde bugün 3500 m² kapalı, 500 m²`lik açık alana sahip tesislerinde üretim ve pazarlama çalışmalarına tek çatı altında devam etmektedir.

İş Bankası yayını NUTUK`ları dağıttık...

Bugünkü eğitimimiz sonrasında, Fabrikamızdaki çalışma arkadaşlarımızın maaşlarını aldığı İş Bankası`nın hediyesi olarak İş Bankası yayını NUTUK`ları dağıttık.

Bu anlamlı günü de resimleyerek önümüzdeki günlerde üzerinde sohbet etmeyi kararlaştırdık.

İş Bankası yönetimine ve Ostim şubemize teşekkür ederiz.

Hep birlikte GÜÇLÜYÜZ.

Sevgiyle sağlıcakla kalın.

Design By Deep Design Group Copyright ® 2012
GÜNO PAZARLAMA REK. TUR. SAN. TİC. A.Ş.'ye ait olan bu KATALOGTAKİ içerikler, telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Görsel tasarım, kod ve yazılım dahil olmak üzere, bu katalogdaki hiç bir malzeme değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz. İçerikler, yazılı izin alınmadıkça kesinlikle kullanılamaz. GÜNO PAZARLAMA REK. TUR. SAN. TİC. A.Ş., telif hakları ve ticari malzeme kanunlarına aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal takibat yapmaktadır.